מה אנחנו צריכים לחפש כשאנחנו רוצים לקנות בית חדש? תמיד יש לנו את האפשרות לפנות אל מתווך ולרכוש דירה יד שנייה או שלישית, אך אנחנו יודעים, שלמרות שהמחיר שאנחנו נשלם יהיה נמוך ביחס לדירה חדשה, הרי שגם ערך הדירה לא יהיה כמו ערך של דירה חדשה ברגע שנרצה למכור אותה, מה עוד שיש סיכוי רב שנצרך לשפץ אותה, מן שאומר שהעלויות לא ייעצרו בעלות רכישת הדירה. לכן השאלה היא לא מדוע משתלם לנו לרכוש דירה חדשה אלא מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו רוצים לקנות דירה חדשה.

 

למשל, אם אנחנו מחפשים דירות חדשות בכרמי גת, פרויקט שמוקם בימים אלו בקרית גת, פרויקט ייחודי ומעניין שמיועד לקהל צעיר, חילוני ודתי, פרויקט שכולל מבנים בבנייה ירוקה, אלמנטים של עיר חכמה, מוסדות לימוד חדשים עם דגש על מצוינות ועוד. כשאנחנו רואים בית למכירה בכרמי גת, מה אנחנו צריכים לבדוק?

 

ראשית, מאחר ומדובר בפרויקט חדש, עלינו צריכים לוודא מתי הפרויקט אמור להיות מאוכלס, אך יתרה מזו, מתי הסביבה אמורה להיות מושלמת, כלומר לא מספיק שאנחנו נתייחס רק למבנה בו אנחנו מחפשים ומוצאים בית למכירה בכרמי גת, עלינו להתייחס גם לשאלה מתי התשתיות יהיו מוכנות באופן סופי. הכוונה לתחבורה (כולל תחבורה ציבורית), מים, חשמל, גז, תקשורת, וכן האם במקום יוקמו מרפאות, גני ילדים, דואר ושירותים אחרים בהם אנחנו אמורים להשתמש באופן תדיר.

 

שנית, אנחנו צריכים לבחון האם יש מענקים מסוימים על רכישת מבנה בפרויקט זה. לעיתים פרויקטים מסוימים מעניקים מענקים שונים לרוכשים. לעיתים מדובר במבצעים והנחות ולעיתים במענקים שמטרתם לעודד רכישת דירות חדשות בכרמי גת ובפרויקטים אחרים.

 

שלוש, אנחנו צריכים לבחון מי החברה שעומדת מאחורי הפרויקט, מה הן היכולות הכלכליות שעומדות לרשותה, האם היא יכולה לספק לנו ערבויות לביצוע והשלמת הפרויקט, וכן איזו אחריות היא לוקחת על הפרויקט ולכמה זמן האחריות תופסת אחרי שאנחנו מקבלים את הנכס לידנו.

 

ארבע, מן הסתם רצוי לבדוק את הנכס אותו אנחנו מעוניינים לרכוש, האם הוא מתאים לצרכים שלנו ועומד בדרישות עבורנו.

 

לסיום, אם אתם מחפשים בתים למכירה בכרמי גת, זה הזמן לפנות אלינו. חברת דונה מתמחה ביזמות נדל"ן ובין היתר היא אחראית לבניית בתים בכרמי גת. אתם יכולים למצוא דרכנו בית למכירה בכרמי גת, הצוות שלנו ישמח לעזור לכם.