מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

בית למכירה בכרמי גת

מה אנחנו צריכים לחפש כשאנחנו רוצים לקנות בית חדש? תמיד יש לנו את האפשרות לפנות אל מתווך ולרכוש דירה יד שנייה או שלישית. עם זאת אנחנו יודעים, שלמרות שהמחיר שאנחנו נשלם יהיה נמוך ביחס לדירה החדשה, הרי שגם ערך הדירה לא יהיה כמו ערך של דירה חדשה כשנרצה למכור אותה,מה עוד שיש סיכוי רב שנצרך לשפץ אותה, מכך ניתן להסיק שהעלויות לא ייעצרו בעלות רכישת הדירה. לכן השאלה היא לא מדוע משתלם לנו לרכוש דירה חדשה אלא מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו רוצים לקנות דירה חדשה.

דירות בכרמי גת
רכישת בית פרטי בכרמי גת

רכישת בית בכרמי גת

למשל, אם אנחנו מחפשים דירות חדשות בכרמי גת חשוב לשים לב לפרויקט חדש שמוקם בימים אלו בקרית גת. מדובר בפרויקט ייחודי ומעניין שמיועד לקהל צעיר, חילוני ודתי. הפרויקט כולל מבנים בבנייה ירוקה, אלמנטים של עיר חכמה, מוסדות לימוד חדשים ודגש על מצוינות ועוד. כשאנחנו רואים בית למכירה בכרמי גת, מה אנחנו צריכים לבדוק?

נקודות חשובות לרכישת דירה

ראשית, מאחר שמדובר בפרויקט חדש, עלינו לוודא מתי הפרויקט אמור להיות מאוכלס, אך יתרה מזו, מתי הסביבה אמורה להיות מוכנה, כלומר לא מספיק שאנחנו נתייחס רק למבנה בו אנחנו מחפשים ומוצאים בית למכירה בכרמי גת, אלא עלינו להתייחס גם לשאלה מתי התשתיות יהיו מוכנות באופן סופי. הכוונה לתחבורה (כולל תחבורה ציבורית), מים, חשמל, גז, תקשורת, וכן האם במקום יוקמו מרפאות, גני ילדים, דואר ובתי ספר בסביבה הקרובה. צריך לבדוק אילו שירותים חשוב שיהיו בקרבת הבית ובהתאם לכך לרכוש את הדירה החדשה.

שנית, אנחנו צריכים לבחון האם יש מענקים מסוימים על רכישת מבנה בפרויקט זה. לעיתים פרויקטים מסוימים נותנים מענקים לרוכשים. לעיתים מדובר במבצעים והנחות ולעיתים במענקים שמטרתם עידוד רכישת דירות חדשות בכרמי גת ובפרויקטים אחרים.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון מי החברה שעומדת מאחורי הפרויקט, מה הן היכולות הכלכליות שעומדות לרשותה, האם היא יכולה לספק לנו ערבויות לביצוע והשלמת הפרויקט. בנוסף איזו אחריות היא לוקחת על הפרויקט ולכמה זמן האחריות תופסת אחרי שאנחנו מקבלים את הנכס לידנו.

רביעית, מן הסתם רצוי לבדוק את הנכס אותו אנחנו מעוניינים לרכוש, האם הוא מתאים לצרכים שלנו ועומד בדרישות עבורנו. כדאי לזכור שרכישת דירה או בית פרטי בכרמי גת ובעצם בכל מקום אחר מחייב בדיקה מקיפה לצרכים שלכם.

לסיום, אם אתם מחפשים בתים למכירה בכרמי גת, זה הזמן לפנות אלינו. חברת דונה מתמחה ביזמות נדל”ן ובין היתר אחראית לבניית בתים בכרמי גת. אתם יכולים בית מושלם למכירה בכרמי גת, הצוות שלנו ישמח לעזור לכם.

למידע נוסף על פרויקט הנבנה כרגע בכרמי גת

צרו עמנו קשר
Skip to content