כשאתם מחפשים בית למכירה מקבלן, מה אתם בודקים? מה אתם אמורים לבדוק? כולנו שמענו לא מעט סיפורים על אנשים שרכשו בתים חדשים ומחלום מתוק זה הפך להיות סיוט לא נעים. זו הסיבה שבעת חיפוש בית חדש יש מספר דברים שצריך לבדוק ולברר, בטרם אנחנו סוגרים חוזה וממהרים לקבל את המפתחות.

 

ניקח למשל משפחה שמעוניינת ברכישת דירה בקריית גת. יישוב שבמהלך השנים, הפך להיות אטרקציה עבור לא מעט משפחות צעירות שמחפשות לברוח מאזור המרכז אל יישובים שנמצאים קצת מחוץ לתחום של האזור ועדיין מספיק קרובים בשביל להגיע אליו בנהיגה או ברכבת.

 

אז לפני שמתחילים בכלל בחיפוש אחר בתים חדשים בקריית גת, יש לבדוק אם המקום בכלל מתאים לנו מבחינת מגורים. האם הוא עונה לצרכים שלנו. לשם כך עלינו לוודא, שיש בו מערכת חינוך מתאימה, מוסדות תרבות, מרכזים מסחריים, מערכות תחבורה ציבורית, מערכת כבישים שמאפשרת יציאה וכניסה נוחה אל העיר, ובמידת הצורך גם מוקדי פרנסה בעיר או בסביבתה. אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהחלטתם לחפש בית למכירה בקריית גת, כי מצאתם שהיא אכן מתאימה לכם, מכל הבחינות שציינו.

 

כעת אנחנו עוברים לשלב של רכישת דירה בקריית גת. עלינו לוודא שהקבלן אצלו אנחנו מעוניינים לרכוש את הדירה, הינו קבלן מוכר, מנוסה ומקצועי, קבלן שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהפרויקט אותו הוא מתחיל גם יגיע לסיומו ובזמן המיועד לכך. נכון שתמיד שמורה לנו האופציה לחפש בית למכירה בקריית גת, הכוונה לבית ישן לרכישה, אך אם אנחנו רוצים להתחיל פרק חדש בחיים, מוטב שנעשה זאת עם רכישת דירה חדשה מקבלן, עם כל היתרונות שכרוכים בכך, החל ממבנה חדש ותקין, חדרים גדולים יותר, מרפסות, לובי גדול, מעליות, חניות וכדומה. כיום אפשר למצוא שורה של בתים חדשים בקריית גת שלא נופלים במהומה מבתים חדשים בערים אחרות, כולל כאלה במרכז הארץ. לכן אנחנו צריכים לבחור בית מקבלן או מחברת בנייה שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

 

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת דונה אחראית על שורה של בניית בתים חדשים בקריית גת. אנחנו מתמחים בבניית בתים למשפחות וזוגות צעירים. ניתן להסתכל באתר על פרויקטים שלנו ולפנות אלינו לקבל פרטים נוספים על כל פרויקט ופרויקט. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.