מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

בית למכירה בקריית גת

כשאתם מחפשים בית למכירה מקבלן, מה אתם בודקים? מה אתם אמורים לבדוק? כולנו שמענו לא מעט סיפורים על אנשים שרכשו בתים חדשים ומחלום מתוק זה הפך להיות סיוט לא נעים. זו הסיבה שבעת חיפוש בית חדש יש מספר דברים שצריך לבדוק ולברר, בטרם סוגרים חוזה וממהרים לקבל את המפתחות.

ניקח למשל משפחה שמעוניינת לרכוש דירה בקריית גת. יישוב שבמהלך השנים, הפך להיות אטרקציה עבור לא מעט משפחות צעירות שמחפשות לברוח מאזור המרכז אל יישובים שנמצאים קצת מחוץ לתחום של האזור ועדיין מספיק קרובים בשביל להגיע אליו בנהיגה או ברכבת.

דירות בכרמי גת
בית למכירה בקריית גת

חיפוש אחר בתים חדשים

אז לפני שמתחילים בכלל בחיפוש אחר בתים חדשים בקריית גת, יש לבדוק אם המקום בכלל מתאים לנו מבחינת מגורים. האם הוא עונה לצרכים שלנו. לשם כך עלינו לוודא, שיש בו מערכת חינוך מתאימה, מוסדות תרבות, מרכזים מסחריים, מערכות תחבורה ציבורית, מערכת כבישים שמאפשרת יציאה וכניסה נוחה אל העיר, ובמידת הצורך גם מוקדי פרנסה בעיר או בסביבתה. אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהחלטתם לחפש בית למכירה בקריית גת, כי מצאתם שהיא אכן מתאימה לכם, מכל הבחינות שציינו.

רכישת הבית

כעת אנחנו עוברים לשלב של רכישת הדירה עצמה. עלינו לוודא שהקבלן אצלו אנחנו מעוניינים לרכוש את הדירה, הינו קבלן מוכר, מנוסה ומקצועי, קבלן שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהפרויקט אותו הוא מתחיל גם יגיע לסיומו ובזמן המיועד לכך. נכון שתמיד שמורה לנו האופציה לחפש בית למכירה בקריית גת, הכוונה לבית ישן לרכישה, אך אם אנחנו רוצים להתחיל פרק חדש בחיים, מוטב שנעשה זאת עם רכישת דירה חדשה מקבלן, עם כל היתרונות שכרוכים בכך. הבדיקה נעשית על ידי מבנה חדש ותקין, חדרים גדולים יותר, מרפסות, לובי גדול, מעליות, חניות וכדומה.

כיום אפשר למצוא שורה של בתים חדשים בקריית גת שלא נופלים  מבתים חדשים בערים אחרות, כולל מבתים הנמצאים במרכז הארץ. לכן אנחנו צריכים לבחור בית מקבלן או מחברת בנייה שאנחנו יכולים לסמוך עליהם.

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת דונה אשר אחראית על שורה של בניית בתים חדשים בקריית גת. דונה מתמחה בבניית בתים למשפחות וזוגות צעירים. אתם מזומנים להסתכל בפרויקטים ולקבל פרטים נוספים על כל פרויקט ופרויקט.

צרו עמנו קשר
Skip to content