אין זה סוד שהעיר מודיעין הפכה עם השנים למוקד משיכה עבור זוגות צעירים ומשפחות רבות. העיר אשר נבנתה בשנות התשעים, נחשבת לאחת הערים החדשות בישראל, ומאז הקמתה משכה אליה עשרות אלפי ישראלים, כשקצב הגידול שלה הוא כמעט 2 אחוז בשנה.

 

העיר מודיעין נחשבת לעיר בורגנית עם מעמד כלכלי בינוני ומעלה, אליה עברו במהלך השנים משפחות וזוגות מגוש דן וכן מאזור ירושלים. העיר ממוקמת בין שתי הערים, ועל כן היא נחשבת למוקד משיכה, שכן היא מאפשרת למי שעובד באחת מהערים, להתגורר קרוב אליהן מבלי שיצטרך לחיות בהן. כמו כן אנחנו יכולים לא מעט ישראלים אשר רכשו דירה להשקעה במודיעין, מתוך הבנה שלא מעט צעירים מוכנים לשכור דירה בעיר, עם זה בגלל שהם עובדים או לומדים באזור.

 

מאחר ומדובר בעיר חדשה, הרי שהיא כל הזמן נבנית, זו הסיבה שניתן למצוא מגוון רחב של בתים חדשים במודיעין, בתים שמתאימים הן לזוגות צעירים והן למשפחות עם ילדים.  צריך לזכור שלצד המבנים החדשים, נבנו גם מוסדות חינוך חדשים, דבר שכמעט ולא מתבצע היום בערים אחרות, וכן נפתחו בה מרכזי תרבות ומסחר חדשים. כל אלה מעניקים איכות חיים מאוד גבוהה לכל מי שעובר להתגורר בעיר.

 

בין המבנים החדשים שניתן למצוא, הרי שאפשר ליהנות מדגמים שונים של דופלקס במודיעין במחירים אטרקטיביים, דירות פנטהאוז, וילות, בתים פרטיים וכן דירות מגורים רגילות. המבנים נבנים על פי צרכי הלקוחות כמובן, בהתאם לגודל המשפחה וליכולותיהן הכלכליות. העיר תוכננה להיות עיר למעמד בינוני פלוס, מתוך רצון לשחרר את הלחץ השורר הן בגוש דן והן במטרופולין ירושלים. בהיבט זה חשוב לציין, שהעיר ממוקמת סמוך לכביש 443, וכן 431. נתיבי התחבורה בעיר עצמה הינם פתוחים ומאפשרים נסיעה שלווה ללא צורך לעמוד בפקקים בשעות העומס.

 

לסיום, מי שמחפש איכות חיים יכול למצוא אותה במודיעין. כל מי שמעוניין לרכוש דירה למגורים או להשקעה, יגלה שמודיעין זו העיר בשבילו. כאמור, אפשר למצוא כיום לא מעט בתים חדשים במודיעין אשר מוצעים למכירה במחירי מבצע.

 

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו לחברת דונה לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור בתים חדשים במודיעין כולל עבור דירה להשקעה במודיעין. אפשר ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או דרך האתר, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל זמן. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לבחור את הבית שמתאים לכם.