קריית גת: זו העיר שתשלש את עצמה בתוך עשור

קריית גת: זו העיר שתשלש את עצמה בתוך עשור

ממש לא פריפריה: זו העיר שתשלש את עצמה בתוך עשור

קריית גת נמצאת בתנופת בנייה עצומה בשנים האחרונות, עם שיאים בהיקפי עסקאות חדשות והיתרי בניה, והיד עוד נטויה. מהנדסת העיר, מיכל חיימוביץ’: “קריית גת תהיה עיר מטרופולינית. אנחנו מרחיבים אותה לכל הכיוונים. אם כל התוכניות יתממשו, זו תהיה אחת הערים הגדולות בארץ”

“כבר כמה שנים שקריית גת תופסת תאוצה מרשימה של בנייה ופיתוח”, אומר סמנכ”ל פיתוח עסקי בדונה, שבונה בקריית גת, אוהד סבן. “יש לה את כל הסיבות להמשיך ולהתפתח בצורה הזו. באזורים אחרים בישראל יש התקררות מסוימת בשוק הדיור עקב מחירים גבוהים, ואילו בקריית גת דווקא אין התקררות, בזכות מחירים הוגנים ותמורה נאותה”. הוא מוסיף כי “יזמים רבים מתחרים על אותם פרויקטים בודדים שעוד ניתן לבנות במרכז הארץ – מה שהקפיץ את המחירים שם באופן לא ריאלי. קריית גת, ובייחוד כרמי גת, היא מקום מעולה לאנשים המחפשים סביבת מגורים נוחה, חדשה ובמחירים הגיוניים יותר. בנוסף, הבנייה המסיבית בעיר הביאה אוכלוסיות חדשות ומגוונות – דבר שקידם את העיר בצורה משמעותית”.

הכתבה המלאה באתר מרכז הנדל”ן

לכתבה הבאה

כתבות דומות

פינוי בינוי

פינוי בינוי

הבניין כבר ישן, לא כולל ממ”ד ואולי אפילו מסוכן במקרה של רעידות אדמה? אם ככה ואם אתם שוקלים להתחיל בתהליך הארוך הנקרא פינוי בינוי, חשוב להבין ממה מורכב התהליך הזה, מה האחריות שלכם בתור דיירים, אילו אחריויות נופלות על צדדי ג’ ועוד. לכן, בדף הבא, ריכזנו עבורכם מספר דגשים שחשוב לקחת בחשבון כאשר שוקלים פינוי בינוי, נתחיל עם השלבים הראשונים בתהליך – קראו וגלו.

פינוי בינוי ירושלים

פינוי בינוי ירושלים

מתעניינים לגבי פינוי בינוי ירושלים? בעולם פיתוח הנדל”ן בישראל וברחבי העולם, פרויקטים של פינוי בינוי לדירות למגורים הופכים יותר ויותר פופולריים, בעוד שבחלק מהמקרים פינוי בינוי יכול להתבצע גם במבנים של מסחר, תעשייה ועוד. מה חשוב לדעת לגבי פינוי בינוי בירושלים, ומה פרויקטים אלו כוללים?- קראו וגלו.