בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, בעקבות משבר הדיור והעובדה שהביקוש גדל על ההיצע, נטייה של ישראלים רבים לחפש מצד אחד, דירות במחירים נמוכים, דירות במבצעים שונים של משרד השיכון או חברות בנייה שונות ומצד שני, ישראלים רבים מחפשים דירות מחוץ לערים הגדולות ולמטרופולינים הגדולים. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות נהירה של ישראלים אל ערי פריפריה שונות.

 

נהירה זו אל הפריפריה, החיפוש אחר דירה חדשה בחריש, בשכונת אגמים באשקלון, דירה חדשה בכרמי גת אשר ממוקמת בקריית גת וכן בישובים אחרים שלא נמצאים בגוש דן, השרון או בירושלים, נובעת ממספר סיבות, ראשית, שם המחירים הרבה יותר זולים ולכן יש יותר סיכוי לרכוש דירה חדשה, מה עוד שבגלל שמדובר הרבה פעמים בפריפריה הרי שניתן למצוא גם דירה במבצע, שכן יש ניסיון לעודד מעבר של תושבים לאזור זה, שנית, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיפור עצום בתחבורה, בפרט בתחום הרכבות, גם אם זה עדיין לא עומד בתנאים שהוא חולמים עליהם, הרי שהם מקלים עלינו מאוד, הם מאפשרים לנו לעבור להתגורר מחוץ לגוש דן ועדיין לעבוד שם.

 

חשוב לומר, משפחות צעירות רבות בוחרות לחפש דירה חדשה בחריש בכרמי גת או דירה באשקלון וכן באזורים אחרים, בידיעה שיש סיכוי שאזורים אלה נמצאים בפיתוח, כלומר עצם העובדה שמשפחות צעירות יעברו לשם, חלקן בוודאי משכילות ומבוססות, הרי שכל האזור יותאם עבורן, הן מבחינת מערכת חינוך, תרבות, תעסוקה, תחבורה וכדומה. מה שיעזור גם לקדם את האזור וגם אותן, מן הסתם.

 

חלק מהמשפחות בוחרות לעבור אל שכונות חדשות שנבנות, כך למשל אנחנו יכולים לראות חיפוש אחר דירה חדשה בכרמי גת, שכונת פרימיום שנבנית בקרית גת, בחריש שהיא עיר חדשה וצעירה או בשכונת אגמים החדשה באשקלון הצעירה. בכל מקרה, שינוי האווירה לצד העובדה שנהנים מדירה במקום פחות עמוס, פחות יקר והרבה יותר נוח למחייה, משפר מאוד את איכות החיים ומעניק למשפחות הצעירות ובכלל לכל מי שעובר לערים החדשות או לשכונות החדשות, משמעות חדשה למונח מגורים משפרי חיים.

 

אם גם אתם מחפשים דירה במבצע או דירה במחיר אטרקטיבי רחוק מהמרכז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת דונה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון פרויקטים למגורים ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתנאים שווים. ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמודי הפרויקטים באתר.