מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

רכישת דירה במודיעין

לא מעט זוגות צעירים, עם או בלי ילדים, מתעניינים ברכישת דירה במודיעין בשנים האחרונות. העיר אשר נוסדה בשנת 1995 נחשבת לאחת הערים עם גידול האוכלוסייה הגדול ביותר בישראל, הן בזכות העובדה שמדובר בעיר אשר ממוקמת בין ירושלים לתל אביב, הן בזכות העובדה שהעיר מוקפת עורקי תחבורה ראשיים וכן בזכות העובדה שבעיר אפשר למצוא דירות גדולות אשר נבנות על ידי קבלנים במסגרת מבנים חדשים.

Dona

כיום הנטייה היא לבנות דירות גדולות אך מצד שני, החדרים עצמם כולל חדרי השינה, הם קטנים ממה שהיה נהוג לבנות בעבר. הדבר נובע מהתפיסה שיש ליצור יותר חדרים. הן חדרי שינה והן חדרים אחרים. עם זאת, מי שמחפש דירות גדולות במודיעין, יכול להיות בנייני מגורים עם 3-4-5 חדרים ואף יותר במידת הצורך. חשוב לומר, שמדובר בדירות מגורים, לעומת זאת בבתים פרטיים הסיפור הוא שונה.

רכישת דירה במודיעין היא עניין משתלם מבחינה כלכלית, שכן מדובר בהשקעה מאוד חשובה וחיובית. אנחנו יכולים למצוא לצד אותם זוגות ומשפחות, גם לא מעט משקיעים או גורמים פרטיים שמחפשים דירות גדולות במודיעין במטרה להשקיע בהן. כך הם יכולים להשכיר אותן לכל המרבה במחיר. צריך לזכור, שעצם העובדה שמדובר ברכישת דירה מקבלן הופכת את העניין יותר משתלם, שכן מי שיתגורר במקום ייהנה מדירה חדשה ובאיכות גבוהה, מי שירצה להשקיע בנכס ולמכור אותו, אז הוא יוכל להציע עליו סכום גבוה הן לשכירות והן למכירה.

כאמור במודיעין אפשר לראות תנופת בנייה, הן בגלל שסביב העיר יש לא מעט שטחים שמחכים שייבנו עליהם, יש דרישה גבוהה לבנייה בעיר, הן מצד תושבים והן מצד גורמים מבחוץ שרוצים להתגורר בעיר. בנוסף, מדובר בעיר צעירה שרוצה להגדיל את האוכלוסייה שלה עם הזמן. זו הסיבה למשל שאנחנו יכולים לראות את הבנייה בשכונת נופים במודיעין קבלן בונה את השכונה ולא מעט אנשים רוכשים את הנכסים שם. זו שכונה צעירה, מרווחת, עם הרבה צמחייה וגינות, כיאה לשכונה מודרנית בעיר חדשה במאה ה-21.

אם אתם מתעניינים גם ברכישת דירה במודיעין, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. חברה דונה אחראית על בנייה מסיבית בעיר מודיעין. ניתן לפנות לצוות שלנו דרך הטלפון או באתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם מגוון רחב של נכסים חדשים לרכישה או להשכרה בעיר. אנחנו מחכים לשיחה מכם.

למידע נוסף על פרויקט CROWN הנבנה עכשיו במודיעין

צרו עמנו קשר
Skip to content