כל מי שעוקב אחרי מוספי ומדורי הנדל"ן יודע, שבעשור-שניים האחרונים, ראש העין הפכה להיות פנינה נדל"ניסטית, ולא מעט משפחות וצעירים מחפשים לרכוש בה דירה. בין היתר, בזכות העובדה שהיישוב התרחב מאוד והוקמו בו שכונות חדשות, אקסקלוסיביות אשר כוללות את כל מה שאנחנו מחפשים עבור איכות חיים ברמה גבוהה.

 

דוגמא טובה לכך היא שכונת פסגות אפק. שכונה אשר נמצאת במזרח ראש עין, מדובר בשכונה שנבנתה על פי תכנון מיוחד שכולל מתחמים שונים בהם אפשר למצוא מבני מגורים, אולמות ספורט, מוסדות חינוך, פארקים, גינות ועוד. מדובר על שכונה מרווחת, עם דרכי גישות נוחות, והיא מסודרת בצורה מאוד יפה ופשוטה.

 

אחת הסיבות בגללן משפחות וצעירים מעוניינים לעבור ולהתגורר ביישוב הוא היכולת למצוא דירות בהנחה בפסגות אפק. מדובר על דירות מקבלן אשר מוצעות בתנאים הרבה יותר אטרקטיביים ואידיאליים מאשר ביישובים אחרים ובוודאי הרבה יותר מאשר דירות קיימות אשר נמכרות על פי ערכן המלאה בשוק. האפשרות לרכוש דירות חדשות בפסגות אפק, הן למגורים והן להשקעה וכל זה בתנאי מימון נוחים, מושכים לא מעט לקוחות פוטנציאליים לעוט על המציאה.

 

צריך לזכור, ראש העין הפכה להיות יעד פופולארי, בזכות העובדה שמדובר בעיר שנמצאת קרוב למרכז אך לא בתוכו, יש לה דרכי גישה לתל אביב, פתח תקווה, כפר סבא, וכן ממנה אפשר לצאת בכביש 6 לירושלים. העיר גדלה בשנים האחרונות וכיום יש מרכזי תעסוקה מודרניים רבים, תחנת רכבת, וכן מוסדות תרבות ופנאי מפותחים. העיר הפכה להיות מקום מושבם של משפחות מבוססות וכן של צעירים שמבקשים לגדל בה את משפחתם.

 

מי שמחפש דירות חדשות במבצע בפסגות אפק, אחת השכונות החדשות והאידיאליות בעיר, צריך לעשות זאת במהרה על מנת שיוכל למצוא את הדירה שמתאימה לו לפני שכל הדירות בשכונה ייחטפו. צריך לזכור שהמחירים כיום בשוק הנדל"ן אינם מאפשרים הרבה זמן להתמהמה, שכן, המחירים רק מטפסים כלפי מעלה ועל כן כל דירה שנמכרת בהנחה או במבצע, נחטפת מיד.

 

אם אתם מחפשים דירות בהנחה בפסגות אפק, זה הזמן לפנות אלינו, חברת דונה אחראית על פרויקט בנייה בשכונה, והיא מציעה לכם לרכוש דירה חדשה דרכה. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר ייחודיות ואטרקטיביות. הצוות שלנו ישמח לספר לכם על דירות חדשות בפסגות אפק אשר מוצעות למכירה בימים אלו.