מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

דירות חדשות בקרית גת

מודיעין התפתחה משמעותית בעשור האחרון. העיר מציעה מגוון רחב של פרויקטים המתאימים הן למשפחות צעירות והן למשפחות מרובות ילדים. אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר בעיר הוא פרויקט CROWN, הכולל מגוון דירות עם מפרט המתאים בדיוק עבורכם. אם אתם מחפשים דירות חדשות במודיעין, כדאי לכם לבקר במקום ולראות איך מתפתח הפרויקט שיהיה גולת הכותרת של העיר בקרוב.

למי מתאים לרכוש דירות במודיעין?

כיום, דירות במודיעין משמשות הן כדירה ראשית למגורים והן כנכס מניב להשכרה. המחירים של הדירות החדשות בעיר הם בין המשתלמים ביותר באזור המרכז והסביבה והכל בסביבה דינמית וצעירה, המאפשרת להשתלב בקהילה קיימת שמתפתחת במהירות גבוהה. המיקום של מודיעין במרכז בין ירושלים לתל אביב, הפך אותה לעיר מבוקשת על ידי תושבי שתי הערים, המעוניינים באיכות חיים ובאווירה משפחתית.

כיום דירות למכירה במודיעין מתחילות ממחיר של מיליון וחצי שקלים ויכולות לטפס עד לשלושה מיליון שקלים לדירות במפרט מפואר יותר. ניתן למצוא בעיר דירות יד שנייה וכן דירות חדשות בתנאי מימון נוחים במיוחד.

פרויקט מודיעין CROWN
פרויקט מודיעין CROWN

אילו דירות מוצעות בפרויקט CROWN?

כיום, מוקם פרויקט Crown בשכונת “מורשת” בעיר מודיעין. הפרויקט מציע תמהיל מגוון מאד של דירות החל מדירות שלושה, ארבע חדרים וכן דירות דופלקס, דירות גן ודירות גג. כל הדירות נבנות בסטנדרט בנייה גבוה. הפרויקט יהיה מורכב ממספר מבני בוטיק בסביבה ירוקה ופסטורלית. כל הדירות כוללות שפע אור טבעי, כאשר לחלקן גם מרפסות מפנקות להנאת כל המשפחה. לצד הדירות תמצאו שטחי מסחר המאפשרים לערוך את כל הקניות והבילויים קרוב לבית ומגוון רחב של צירי תנועה ראשיים ההופכים את הנסיעה לעבודה לקלה ומהירה.

ריצוף הדירות מבוסס על שילוב של ארבעה גוונים לבחירה של גרניט פורצלן, כאשר החדרים הרטובים והמרפסות כוללים גם ריצוף אנטי סליפ מיוחד למניעת החלקה. חיפוי הקירות אף הוא עשוי מקרמיקה בחדרים הרטובים בשימוש באריחים גדולים בממדים של 20X50 או 30/60. החברה מאפשרת לבחור גם באריחי הקיר את הגונים המועדפים עליכם מתוך ארבעה גוונים שונים.

כל אחת מהדירות מציעה מפרט טכני מתקדם, הכולל מערכות אינסטלציה וחשמל חדישות, הכנה לנקודות תקשורת, הכנה למערכות בית חכם ומסך טלוויזיה דק, שקעי כוח במטבח ושקעי תלת פאזי בבית.

מי מקים את הפרויקט?

הפרויקט נבנה על ידי חברת “דונה”, בעלת ניסיון של שלושה עשורים בפיתוח אלפי יחידות מגורים, מבנים ציבוריים ובנייה מסחרית. חברה זו חרטה על דגלה התמדה בביצוע פרויקטים באיכות גבוהה ולא בכדי זכתה לאחד הסיווגים הגבוהים ביותר הניתנים כיום על ידי משרד הבינוי והשיכון.

החברה מעניקה היום תנאי מימון מיוחדים וכן מאפשרת לנסות ולהתקבל לדירה במחיר מיוחד במסגרת הגרלת מחיר למשתכן במודיעין. משפחה שאין ברשותה דירה היום, יכולה לקבל מימון בשווי של 75% משווי כל נכס. עם זאת, במסגרת מחיר למשתכן אחוז המימון מחושב ביחס לעלות הדירה בשוק החופשי. לכן, אם יש ברשותכם הון עצמי בסדר גודל של מאה אלף שקלים לפחות, תוכלו לנסות ולקבל זכות למימון דירה ששוויה לא עולה על 1.8 מיליוני שקלים.

עם אפשרויות מימון מתקדמות ומפרט מתקדם, הפרויקטים החדשים הנבנים בעיר מודיעין מושכים אליהם, הן זוגות צעירים המעוניינים לשפר את תנאי הדיור הקיימים והן משפחות מרובות ילדים הזקוקים לחדר או שניים נוספים בבית.

המחיר הנמוך למטר מרובע והאפשרות לרכוש דירה חדשה מקבלן תוך השקעת הון עצמי נמוך, מקרבים רבים יותר לחלום הדירה. כיום, זוגות רבים מגלים כי הכספים שהוצאו על שכירות היו יכולים להיות מושקעים בדירה חדשה, שתישאר לאורך דורות רבים בידי המשפחה וערכה יעלה עם השנים.

למידע נוסף על פרויקט CROWN הנבנה עכשיו במודיעין

צרו עמנו קשר
Skip to content