עד שנות השמונים, אם הייתם מציעים לאנשים לחשוב על מעבר לקרית גת, לא משנה אם זה מהמרכז או מכל אזור בארץ, הם היו מתנגדים בתוקף, העיר הרי נמצאת דרומית ליבנה ולרחובות, רחוקה מהמרכז, לא היה שם מספיק מקומות פרנסה, לא היתה תחבורה ציבורית ראויה, לא היו מרכזי תרבות או קניות, בעיניי כל היא היתה עיר פיתוח, תחנת מעבר בדרך לבאר שבע או לאילת.

 

אך פתיחת מפעל אינטל בעיר ולאחר מכן מפעלים ומרכזים אחרים, הקמת שכונות חדשות בישוב, ועם הזמן פתיחת צירי תחבורה ציבורית שונים, שינו את פני העיר לגמרי. מה שהוביל לביקוש נרחב יותר בקרב צעירים ומשפחות לרכוש דירה חדשה בקריית גת. זו גם הסיבה שאפשר לראות תנופת בנייה בעיר, וכיום ניתן למצוא לא רק דירות ישנות למכירה אלא גם דירות מקבלן בקריית גת.

 

בשנים האחרונות יש נטייה של יותר ויותר צעירים, משפחות לצאת ממרכזי הערים הגדולות ולחפש מקומות מגורים בפריפריה. נטייה זו נובעת הן בגלל עליית המחירים החדה, הן של מחירי הדירות למכירה והן של מחירי הדירות לשכירות, הן בגלל העובדה שהחיים בערים הגדולות אינם מתאימים לגידול ילדים, וכן בגלל העובדה שהפריפריה, בניגוד למה שהיה בעבר, איננה שונה עוד באופן מהותי מערים במרכז. אומנם הן קטנות יותר, אך יש מי שרואה זאת דווקא באור חיובי, וכן הן מספקות את כל מה שאנחנו צריכים בשביל איכות חיים גבוהה, החל ממערכת חינוך טובה, פרנסה, תרבות ועוד.

 

מי שמחפש דירות חדשות בקריית גת, יודע שהוא יכול למצוא בעיר את כל מה שהוא קיבל בערים אחרות, יתרה מזו, מדובר ביישוב בעל אופי שונה, יותר מסורתי, יותר דתי, כך שהמקום יכול להתאים לקהל מסוג זה, כמו כן היישוב קרוב לקיבוצים ומושבים שונים, מה שמגוון מאוד את האווירה התרבותית ששוררת בעיר. צעירים רבים בוחרים להתגורר בקרית גת וליהנות ממה שמציע הישוב והסביבה שלו, כך הופכים את האזור למרכז חייהם.

 

אם גם אתם מחפשים דירה חדשה בקריית גת, זה הזמן לפנות אלינו, חברת דונה בונה פרויקטים שונים בכרמי גת, השכונה החדשה בקרית גת וביישוב עצמו. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור דירות חדשות בקריית גת. הצוות שלנו ישמח להציג בפניכם את הפרויקטים שלנו ולהציע לכם את הדירות השונות שאנחנו אחראיים על בנייתן.