הזדמנות מיתוג מחדש

הזדמנות מיתוג מחדש

פורסם ב -29 / 09/19

שכונות חדשות הן גם הזדמנות למתג מחדש את האיזור, או אולי את העיר כולה. מומחי מיתוג נותנים דוגמאות למיתוג מוצלח וגם עיצות למיתוג נכון

תנופת הבניה מוצאת את ביטויה בין השאר בהקמת שכונות חדשות מאפס. בין אם הרצון הוא לבדל את השכונה מהעיר אליה היא שייכת ולמצב אותה כאיכותית יותר, ובין אם לבדל אותה באמצעות יצירת קונספט חדשני, לא ניתן לראות יותר יצירתיות מצד היזמים והמתכננים בכל הקשור לשכונות חדשות בכל הנוגע למיתוג.

מיתוג נכון יכול לגזור את הדינו של פרויקט לכאן או לכאן. אספנו כמה מומחי מיתוג וגם מספר מנהלי שיווק שמספרים על מקרים מהעבר וגם נותנים עיצות למיתוג נכון.

כשהדיון עוסק במיתוג שכונות חדשות והאתגרים הזוגיות בנושא צריך קודם כל להתייחס לשני פרמטרים עיקריים – האג’נדה ושחקני המפתח, כך אומר אביתר סדון, מנכ”ל ומייסד חברת הפרסום בלאנקו .

“בפרויקט של מיתוג שכונות חדשות שחקני המפתח הם היזמים של הפרויקט והרשות המקומית. לרוב האתגר הגדול ביותר הוא הקשר בין שתי האגנדות של שחקנים במגרש- האגנדה של היזם אל מול האג’נדה של הרשות המקומית, שלא פעם מתנגשות”.

לכתבה המלאה באתר אקסטרה של הארץ

לכתבה הבאה

כתבות דומות

פינוי בינוי

פינוי בינוי

הבניין כבר ישן, לא כולל ממ”ד ואולי אפילו מסוכן במקרה של רעידות אדמה? אם ככה ואם אתם שוקלים להתחיל בתהליך הארוך הנקרא פינוי בינוי, חשוב להבין ממה מורכב התהליך הזה, מה האחריות שלכם בתור דיירים, אילו אחריויות נופלות על צדדי ג’ ועוד. לכן, בדף הבא, ריכזנו עבורכם מספר דגשים שחשוב לקחת בחשבון כאשר שוקלים פינוי בינוי, נתחיל עם השלבים הראשונים בתהליך – קראו וגלו.

פינוי בינוי ירושלים

פינוי בינוי ירושלים

מתעניינים לגבי פינוי בינוי ירושלים? בעולם פיתוח הנדל”ן בישראל וברחבי העולם, פרויקטים של פינוי בינוי לדירות למגורים הופכים יותר ויותר פופולריים, בעוד שבחלק מהמקרים פינוי בינוי יכול להתבצע גם במבנים של מסחר, תעשייה ועוד. מה חשוב לדעת לגבי פינוי בינוי בירושלים, ומה פרויקטים אלו כוללים?- קראו וגלו.