מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

המרכז המסחרי השכונתי של מודיעין

פורסם ב-29/08/2019

לצד השכונות החדשות, מוקמים גם מרכזים מסחריים, כדי לספק את צרכי התושבים ולשמש גם מקום מפגש ובילוי. סקירה של כמה מהמרכזים המוקמים בימים אלו.

כל בית צריך מרפסת, וכל שכונה צריכה מרכז מסחרי, שיעניק לתושבים מקום לבצע קניות וגם לבלות ולברוח למזגן בימי הקיץ החמים. בימים אלו מוקמים מרכזים מסחריים רבים ברחבי הארץ, הנה סקירה של כמה מאלו שמוקמים כעת כחלק מהקמת שכונות חדשות.

מודיעין: מרכז לשכונה קיימת

לצד הקמת מרכזים בשכונות חדשות, מוקמים גם שטחי מסחר שבאים לענות על מחסור קיים. כך, חברת דונה הקימה בימים אלו מרכז מסחרי במרכז החדש של העיר מודיעין, “אומנם העיר הוקמה ב-2003”, מסביר סמנכ”ל הנכסים והשיווק של דונה שי נכסים, נתן מרבל, “אבל רק בימים אלו מרכז העסקים החדש אשר יכלול שדרה מרכזית שתווה מרכז תרבותי ומרכז מסחר לכל התושבים. זאת בסמוך לבנייני מגורים שממוקמים לכל אורכה ושטחי תעסוקה”.

חברת דונה מקימה בימים אלו 2 בנייני משרדים אשר מיועדים לחברות הייטק המחפשות להתרחק מתל אביב בשל העלויות ובשל הפקקים האינסופיים. המע”ר של מודיעין יספק נגישות מירבית עם תחנת רכבת, אוטובוסים וגישה לכבישים הראשיים כגון  כביש 431 כביש 6.

הכתבה המלאה באתר אקסטרה של עיתון הארץ

צרו עמנו קשר
Skip to content