מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

השיקולים בבחירת דירה חדשה

משפחות רבות בוחרות לשדרג את הדירה הישנה שלהם לנכס חדש יותר, במיקום המתאים למשפחה כולה. שינוי זה מאפשר למשפחה ליהנות משטח גדול יותר, חלוקה פנימית מתאימה, סביבה ירוקה המעניקה אווירה כפרית בתוך העיר, אזורי מסחר קרובים לבית ויתרונות נוספים. במאמר זה אספנו לפניכם את השאלות המהותיות והשיקולים שכדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים דירה חדשה.

גודל הדירה

קיימת סיבה מהותית לכך שהחלטתם לעבור, אחת הסיבות הנפוצות היא גודל המשפחה והתחושה שהחלל הקודם היה מצומצם מדי עבורכם. בדרך כלל משפחות יעדיפו לוודא כי בדירה החדשה שירכשו יש חדר נפרד לכל ילד, חדר שינה עבור ההורים וסלון נוח ומרווח.

מיקום קרוב לכבישים מרכזיים

נוסעים בכל בוקר לעבודה ולא מעוניינים להיתקע בפקקים? כיום יש מגוון של דירות חדשות הממוקמות בסמוך לכבישים מרכזיים מהירים כמו כביש 6 או כביש 443, המובילים לערי המרכז. בדקו את עורקי התחבורה הקרובים למתחם שבו אתם רוצים לרכוש את הדירה, שכונת מורשת במודיעין היא דוגמא טוב לכך.

איזון מתאים בין מתחם מסחר לסביבה ירוקה

שיקול נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האיזון בין שטחי מסחר הקרובים לבית ומתחם ירוק כמו פארק או גינה. מחד, אתם רוצים ליהנות מאווירה כפרית ואוויר צלול בזכות “ריאות ירוקות”, מקום שבו תוכלו לקחת את הקטנטנים ולהתאוורר יחדיו. אך מאידך, מקום שבו תוכלו לערוך את הקניות במתחם שקרוב לבית, אשר גם בני הנוער שלכם יכולים להגיע אליו בקלות. לכן נמליץ לכם לחפש מקום פסטורלי ונעים בסמוך למרכז מסחרי.

Dona Moreshet Modiein 211 1 על הצלחה בקורונה

מפרט הבית

כדאי לבדוק היטב את המפרט שמציע הקבלן לנכס. האם יש מרפסת לנכס? מה רמת האבזור של המטבח והאם מוצעים אריחים דקורטיביים במקלחת? כדאי גם לבדוק את האפשרויות שמציע הקבלן מבחינת המטבח והארונות. בדקו את האריחים בבית והאם הם לטעמכם או שניתן לבחור בגוונים אחרים. כל הפינוקים הללו יאפשרו לכם ליהנות יותר מהמרחב הביתי.

קרבה למוסדות חינוך לילדים

שיקול נוסף שכדאי לשים אליו דגש הוא האם יש בתי ספר סמוכים לדירה. אם הילדים יכולים להגיע לבית הספר ברגל או בנסיעה קצרה, אתם יכולים לחסוך זמן יקר בבוקר ולא לדאוג להסעות אחר הצהריים. הקרבה למוסדות  החינוך תעניק לכם שקט נפשי וביטחון שילדיכם נמצאים קרוב לבית, ואף יאפשרו לכם התפנק עוד כמה דקות במיטה לפני שאתם קמים ליום חדש.

מספר דוגמאות לפרויקטים חדשים הנבנים ממש עכשיו

כיום תמצאו שני פרויקטים בבנייה שמתאימים ככפפה ליד לקטגוריות שציינו. מתחם דונה בכרמי גת מציע סביבה פסטורלית וירוקה, נכסים מאובזרים היטב ומיקום מצוין – ממש בסמוך לכביש 6. המתחם נבנה באזור שבו הוטמעו תשתיות חדשות ומהווה מקום מצוין למשפחה להתרווח בדירות של שלושה עד שישה חדרים, דירות גן, פנטהאוזים ומגוון דירות במגדלים חדישים.

פרויקט בבנייה שמתאים לקטגוריות שציינו לעיל הוא פרויקט CROWN במודיעין, שמציע אף הוא בנייני בוטיק במפרט גבוה, בתוך שכונת מורשת הכוללת נגישות נוחה לכביש מס’ 1 ולכביש 431. בשכונה יש פארקים ונוף מרהיב.

חשוב לבדוק את ערך הדירה לפני מעבר- תוכלו להתייעץ עם שמאי רכוש מוסמך שיבצע עבורכם בדיקה של הערכת שווי.

לסיכום, לפני בחירת דירה חדשה בדקו שהיא מתאימה למשפחה בצורה מושלמת ושדרגו את חיי היומיום ואיכות החיים עם דירה מרווחת.

צרו עמנו קשר
Skip to content