מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

מבתים פרטיים לדירות גן

אם בעבר עוד היה ברור כי משאת-נפשם של רבים ממחפשי-הדירות הינה קניית בית פרטי , הרי שכיום כבר יודעים קונים פוטנציאליים רבים כי פתרון טוב יותר הינו דירת גן. בדרך כלל, מחירה של דירת-קרקע המשולבת בתוך פרויקט מגורים יהיה אטרקטיבי יותר מזה של בית פרטי צמוד קרקע.

דירות גן הן פינוק אמיתי; דמיינו שעת ערב מוקדמת, מספר פסיעות אל תוך חלל הסלון המעוצב שלכם, תיק-העבודה פשוט מחליק מהכתפיים או נשמט מכף-היד לאחר עוד יום מפרך, הסטת דלתות-המרפסת השקופות מביאה איתה משב-רוח רענן , העיניים נעצמות לרגע, והנה אתם בגינה ירוקה ומרגיעה משלכם! שם – בדיוק בנקודה בה אתם מתרעננים עם הרבה ירוק בעיניים ובריזה שאין לה תחליף, אתם יודעים  כי הבחירה בדירת גן הייתה שווה את זה.

 

אלו יתרונות קיימים בדירות גן ואיך כל זה התחיל?

דירות גן רבות נבנות בפרויקטי-מגורים שוקקי חיים – כאלה אשר ברוב המקרים מציעים לקהל- הקונים גם חיי קהילה מתפתחים, מרכזים מסחריים , סביבה ירוקה כמו גם קרבה יחסית למוסדות לימוד ולצירי תנועה מרכזיים (לפחות בחלק מהמקרים).

אז מתי למעשה החלו קבלנים לבנות דירות גן? בשנות השמונים חל שינוי מגמה; קבלנים אשר נהגו עד אז לבנות בניינים-משותפים על עמודים תוך ניצול השטח המשותף למטה עבור חניה וחצר לכלל הדיירים, הבינו כי טרנד חזק שככל הנראה כדאי לנצל לשם העלאת ערך הדירות קיים בערים כמו ניו-יורק, לונדון וערים אירופיות נוספות, וכי כדאי להצטרף לזרם מרכזי זה – ובכך למעשה לייצר הזדמנות שווה עבור קונים פוטנציאליים אשר לא בהכרח יכולים להרשות לעצמם קניית בית פרטי צמוד קרקע.

למעשה, הקבלנים הבינו כי גם בארצנו, קיימים קהלים אשר יכוונו דווקא אל דירות גן בניגוד לאופציות אחרות אשר עולות על הפרק. אותם קבלנים החלו להנהיג את השינוי תוך ייצור מצב Win-win

 

מחד גיסא , מתן מענה לקונים פוטנציאליים אשר אין באפשרותם לרכוש בית-פרטי צמוד-קרקע, ומאידך גיסא הכרה בפועל היוצא בדמות הגדלת מכסת הקונים ככלל – משרת טוב יותר את כולם כבר אמרנו?

מאז ועד היום נבנו בישראל פרויקטי-מגורים רבים אשר שילבו בנוף המקומי דירות גן רבות, ובכך תרמו לרווחת הקונים. ואם בדירות גן עסקינן, חשוב לציין כמה נקודות חשובות שלבטח תסייענה לכם לקבל החלטה:

 • אם כבר דירת גן, רצוי שהגינה בה תהיה בשטח של לפחות 50 מ”ר, כך תהנו יותר!
 • דירת גן אינה דירה כלואה (דירה עם כיוון אוויר אחד) אם הגעתם לאחת כזו, המחיר יהיה נמוך בכ-5% לעומת אותה דירה רק עם כיווני אוויר סטנדרטיים יותר.
 • דירות הגן שלנו – כאן בדונה בשוהם מציעות תמורות רבות , בתחומי-חיים רבים.

 

דירת גן או לא דירת גן – לרוב, כך נתנהג כאשר זה על הפרק

 • קהל מחפשי-הדירות למכירה לרוב יחלוש על אתרי אינטרנט רבים על מנת להבין מה מציע כל פרויקט מגורים מעבר לשורת המחיר.
 • קהל מחפשי-הדירות למכירה אף יכתת רגליים לפרויקטי-מגורים רבים, דירות לדוגמה וכיו”ב.
 • קהל מחפשי-הדירות למכירה אף ישפוט כל נכס לגופו, בעוד כל נכס מגיע עם טבלת בעד ונגד משלו .
 • יש לזכור כי קניית דירה – סביר להניח שתהיה העסקה היקרה ביותר בחיינו, ולכן – דירת גן או לא דירת גן, חשוב מאוד שבתוך הליך קנייתה נגיע למסקנה כי זהו אכן הנכס הנכון – למעשה, הדירה שעונה לפחות על רוב הקריטריונים אשר הצבנו לעצמנו.

 

לוקיישן פסטורלי לגידול ילדים? חשבו דירות גן למכירה בשוהם

המחשבה על דירת הגן המושלמת – לפחות ברוב המקרים, מגיעה בליווי תמונות-דמיון רבות וביניהן חיוכים אינסופיים של ילדים במרוצה בין חלל הסלון אל הגינה, בריכה מתנפחת בקיצים ואולי תפקוד מרשים של אחד מבני הזוג על אזור המנגל בחצר. כן, דירות גן חדשות למכירה בשוהם הן לחלוטין סיבה טובה לשמוח ולהגיע אל דירה לדוגמה; העיר שוהם אשר שוכנת באזור חבל מודיעין וקרויה על שם אחת מאבני-החושן עולה בקנה אחד עם איכות חיים המתאימה לגידול ילדים, פסטורליות שאינה נגמרת ותחושה קהילתית אשר נמצאת בשיאה בתקופה זו; וכך יצא שבשנת 2019 אושרה תכנית מתאר בעיר אשר למעשה כוללת הוספה של כ-65 אלף מ”ר של שטחי-תעסוקה לרווחת התושבים המקומיים. האוכלוסייה בשוהם מונה כ-21 אלף תושבים.

 

דירות גן חדשות למכירה בשוהם – פירוט על צירי-תנועה, קווי-אוטובוס ומרחקים:

 • הנסיעה משוהם לתל אביב תארך כ-20 דקות בלבד בחלקים רבים של היום.
 • כביש 453 הוא המחבר את שוהם לתל אביב.
 • כ-20 קילומטרים מפרידים בין תל אביב לשוהם – הממוקמת דרום-מזרחית לתל אביב.
 • העיר שוהם קרובה לנמל-התעופה בן גוריון, דקות בודדות של נסיעה ואתם שם.
 • הקווים 500 כמו גם 506 יביאו אתכם מתל אביב (תל אביב מרכז) אל שוהם.
 • קיים גם קו רכבת ת”א-חבל מודיעין/שוהם.
 • המרחק משוהם לירושלים הוא כ-53 קילומטרים

 

 כמו שלא מתפשרים על דירת גן, לא מתפשרים גם על חינוך:

 • בעיר פעילים 3 בתי-ספר יסודיים: “רבין” , “ניצנים” ו”צוקים”.
 • בעיר אף קיים בית-ספר יסודי-ממלכתי שמפעיל שיטת לימודים ייחודית בשם “קשת אבני חן”.
 • בעיר קיים אף בית ספר יסודי-ממלכתי-דתי בשם “אבני החושן”.
 • בעיר קיים בית-ספר על-יסודי בשם “יהלו”ם” , כמו גם תיכון “שוהם”
 • באזור קיימים גם בתי-ספר תיכונים העונים לשמות: “נחשון” ו”שלהבת”
 • כמובן שבאזור גם גני-ילדים
 • בשוהם קיימת פעילות ענפה של תנועות הנוער: תנועת עוז, צופים, איג”י, בני עקיבא , תנועת המד”צים נבחרות רובוטיקה של אגודה העונה לשם First
  כמו גם חוגי-סיירות של הקרן הקיימת לישראל.
 • שוהם אף מציעה לצעירים שבה חיי-ספורט ענפים, בעיר קבוצת כדורסל בשם “מכבי שוהם” והיא משחקת בליגה הארצית

 

פרויקט המגורים “דונה הדרים בשוהם” מתהדר בבנייה נמוכה של בנייני-בוטיק הכוללים מספר יחסית נמוך של דירות לכל בניין – רק שש דירות בכל בניין. הדירות בפרויקט נהנות מגינות ירוקות , מרפסות, ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דירות 5 חדרים בפרויקט הדרים בשוהם של דונה משתרעות על מטראז’ מפנק – החל מ-128 מ”ר לדירה.

בכל הדירות מיזוג אוויר דירתי מיני-מרכזי אשר כולל הנמכות גבס, הריצוף הינו ריצוף גרניט פורצלן
80/80 , 100/100 בכל הדירה למעט כמובן חדרים רטובים ומרפסות וקיימים אף חמישה גוונים שונים לבחירתכם. בנוסף, קיימת אופציה לפרקט לימינציה בחדר-השינה של ההורים.

בנוסף, מטבחי-הדירות כוללים ארונות סנדוויץ’ תחתון ועליון כולל ארון בילט-אין – 4 צבעים לבחירה, הכנה למדיח ושיש קיסר; תריסים חשמליים בסלון ובחדר השינה של ההורים, חלונות הממ”ד הם דריי-קיפ הכוללים אף תריס רפפה נגרר; חדרי השירותים כוללים אסלות תלויות בעלות מיכלי-הדחה סמויים , בגזרת חדרי-האמבטיה אנו מציעים לכם דקור בארבעה צבעים לבחירה ובחדר המגורים – הלא הוא הסלון , קיימת הכנה למסך טלוויזיה בתלייה על הקיר – או בקיצור, פרויקט הדרים של דונה מציע שלל סיבות טובות לומר ‘כן’ לדירת גן בשוהם!

 

אז במידה ואתם עדיין יושבים על המדוכה , ובמידה ואתם עדיין שוקלים אופציות ברמת בחירת הדירה המשולמת ביותר לרכישה עבורכם, נשמח לפתוח בפניכם צוהר אל כל הטוב שמציעות דירות-הגן שלנו בשוהם, לתיאום הגעה לדירת-גן לדוגמה , צרו קשר.

צרו עמנו קשר
Skip to content