מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

פרויקט בנייה בכרמי גת

ישנם פרויקטים שברגע שנכנסים אליהם כבר רואים שהם מיוחדים במינם, עוד לפני שמסתיימת הבנייה של המבנה הראשון, ברור שמדובר בפרויקט שלא רואים כל יום, אפשר לראות את זה בחזון של מקימיו, אפשר לראות את זה בתוכניות ובמצגות, אפשר לשמוע את זה בקולם.זה מה שמרגיש כל אחד שרואה את פרויקט כרמי גת.

שכונה חדשה בכרמי גת

כרמי גת היא שכונה שנמצאת בקרית גת, למעשה מדובר באחד מהפרויקטים הגדולים והעצומים שעברו על העיר ומטרתו למשוך אליה תושבים הן מערים שונות וכן תושבים בעלי אפיונים מסוימים, למשל, משפחות צעירות עם ילדים, קהל חילוני ודתי לאומי, אנשים עובדים ועוד.

כרמי גת נחשב לפרויקט מומלץ לא רק בגלל שהוא כולל מגדלי מגורים עם מגוון רחב של דירות חדשות, שמאפשרים אכלוס תושבים רבים בעיר אלא גם בזכות העובדה שסביב המגדלים נבנו מוסדות חינוך שונים שאמורים לשרת את תושבי המקום. השכונה נבנתה באמצעות בנייה ירוקה שאמורה לחסוך באנרגיה ושימוש במשאבים טבעיים.

השכונה בנויה על פי עקרונות עיר חכמה, כלומר מתוך התחשבות בכל הצרכים של הציבור שעומד לעבור למקום, כך שהן יוכלו להשתמש בנתיבי התחבורה בצורה נוחה ופשוטה.

למידע נוסף באתר מדלן

מי קהל היעד?

רבים האנשים המעוניינים ברכישת דירה בכרמי גת, הסיבה היא, שקרית גת אומנם נמצאת בדרום הארץ אך בעזרת עורקי התחבורה השונים ותחנת הרכבת שבעיר, ניתן להגיע ממנה ואליה מכל מקום. לכך יש להוסיף את העובדה שהעיר, התפתחה וגדלה, עם זאת עדיין אפשר ליהנות בה מסגנון חיים כפרי, שקט ושליו ביחד עם איכות חיים.

לא מעט אנשים מחפשים לרכוש דירות להשקעה בכרמי גת, דירות שמיועדות להשכרה עבור זוגות צעירים, משפחות וגם סטודנטים. מאחר שרמת החיים באזור עלתה עם השנים, משתלם מאוד לרכוש דירות להשקעה בכרמי גת שכן לא מעט אנשים מעוניינים להתגורר באזור.

אם אתם רוצים לדעת עוד על פרויקט הבניה בכרמי גת, חברת דונה היא אחת מחברות הבנייה שמשתתפות בפרויקט זה. אתם יכולים לפנות עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לרכישת דירה בכרמי גת.

למידע נוסף על פרויקט כרמי גת

צרו עמנו קשר
Skip to content