מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

על דירות למכירה בקריית גת, על פסטורליות ועל מה שביניהן

 

בימים אלה נבנה בקריית גת פרויקט הפרוש על פני שלושה מתחמים. המתחם צפוי לאכלס כאלף וחמש מאות משפחות חדשות המתעתדות למצוא בית חדש בעיר. הפרויקט משלב בתוכו מתחם של בניינים צמודי קרקע, מגדלים ומבני בוטיק. תמהיל הדירות מגוון מדירות 3 חדרים ועד דירות שישה חדרים מפוארות, דירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים. כל זאת במיקום הטוב ביותר בכרמי גת החדשה.

כרמי גת מעניקה לדיירים את איכות החיים הנושקת לכפר – נוף ירוק, אווירה שקטה ופסטורלית המאפיינים את חבל לכיש המרהיב מכתיבה את הלך הרוח בשכונה. דירות חדשות למכירה בקריית גת בפרויקט כרמי גת של חברת דונה זו בעצם עסקת חבילה של אווירה שקטה ופסטורלית, נופים מחממי-לב וכר פורה לגידול ילדים. לא חסכו בשכונה במוסדות חינוך מתקדמים ותשתיות חדשות והכל עם סביבה אורבנית מודרנית מתחדשת. השכונה נבנית בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ולכביש 6, המאפשרים נסיעה לתל אביב בפחות מארבעים דקות. בשכונה תוקם גם תחנת רכבת ייעודית נוספת לזו שקיימת בקרית גת. למחפשים דירות חדשות בקריית גת, זוהי הזדמנות פז לרכוש נכס במפרט טכני גבוהה עם שלל יתרונות בשכונה חדשה המתפתחת מדי יום ויוצרת קהילה איכותית ושוקקת חיים.

 

דירות חדשות למכירה בקריית גת – איכות החיים שתשכיח מכם את הפקקים של תל אביב

אם בעבר עוד הייתה איזושהי התעקשות בקרב משפחות לנסות ולרכוש דירה בגוש דן, הרי שפרויקטי בינוי כדוגמת דונה בכרמי גת שינו את המשוואה; דירות גן בקריית גת , דופלקסים בקריית גת וגם דירות במספר חדרים משתנה, דירות גן 5 או שישה חדרים, דופלקסים, מיני פנטהאוזים בקריית גת ועוד. האזור הרגוע , הפסטורלי והמתפתח של דרום מזרח הארץ מהווה פנינת נדל”ן של ממש. חשוב לציין כי אם ממש לאחרונה התחלתם במסע חיפושים עבור דירת החלומות שלכם – דירה בה תטפחו את התא המשפחתי שלכם, הרי שדירות חדשות למכירה בקריית גת – הן לגמרי שיקול הגיוני.

מרגישים שדרוש לכם עוד מידע על דירות גן חדשות בקריית גת? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

 

 News 08 לכתבה המלאה באתר

דירות יד ראשונה כרמי גת
דירות יד ראשונה כרמי גת

 

צרו עמנו קשר
Skip to content