על דירות למכירה במודיעין ופרויקט-היוקרה של דונה במודיעין

על דירות למכירה במודיעין ופרויקט-היוקרה של דונה במודיעין

פורסם באתר וואלה ב-  30.12.20

העיר מודיעין הולכת ומתפתחת בקצב עצום, וכיום נבנית בה אחת מהפנינות של עולם הנדל”ן. פרויקט איכות המשלב מבני בוטיק יוקרתיים, דירות מרווחות, נוף עוצר נשימה ומתחמים שיכולים לאכלס אלפי משפחות בשכונת מורשת בעיר. גלו מה הופך את פרויקט דונה CROWN למקום המבוקש בעיר

היתרון הגודל של שכונת מורשת בתחום הזה הוא היכולת לצאת החוצה, לנשום אוויר צח וליהנות מהמרחבים הנעימים ממש כמו בצפון הארץ, שבה העצים ממלאים את האוויר בניחוח משכר, עם אוויר נקי מזיהום אוויר. זה הזמן לעבור לאורח חיים בריא ורגוע יותר בפרויקט CROWN.

אמרתם דירות למכירה במודיעין, או דירות גן למכירה במודיעין – אמרתם דונה!

לכתבה המלאה באתר וואלה

לכתבה הבאה

כתבות דומות

פינוי בינוי

פינוי בינוי

הבניין כבר ישן, לא כולל ממ”ד ואולי אפילו מסוכן במקרה של רעידות אדמה? אם ככה ואם אתם שוקלים להתחיל בתהליך הארוך הנקרא פינוי בינוי, חשוב להבין ממה מורכב התהליך הזה, מה האחריות שלכם בתור דיירים, אילו אחריויות נופלות על צדדי ג’ ועוד. לכן, בדף הבא, ריכזנו עבורכם מספר דגשים שחשוב לקחת בחשבון כאשר שוקלים פינוי בינוי, נתחיל עם השלבים הראשונים בתהליך – קראו וגלו.

פינוי בינוי ירושלים

פינוי בינוי ירושלים

מתעניינים לגבי פינוי בינוי ירושלים? בעולם פיתוח הנדל”ן בישראל וברחבי העולם, פרויקטים של פינוי בינוי לדירות למגורים הופכים יותר ויותר פופולריים, בעוד שבחלק מהמקרים פינוי בינוי יכול להתבצע גם במבנים של מסחר, תעשייה ועוד. מה חשוב לדעת לגבי פינוי בינוי בירושלים, ומה פרויקטים אלו כוללים?- קראו וגלו.