בשנים האחרונות אי אפשר היה שלא לשמוע על פרויקט בנייה בחריש, פרוייקט בנייה שתפס תאוצה במהלך השנים, אחרי ניסיונות כושלים בעבר לישב את המקום. כיום אפשר למצוא לא מעט פרויקטים של בנייה שמיועדים לקהל חילוני ודתי. פרויקטים נועדו לאפשר הגירה של משפחות וזוגות צעירים אל הישוב.

 

היישוב חריש בצפון מזרח השרון, הוא נמצא מזרחית לכביש 6, ולא הרחק מחדרה. הוא נחשב לנקודה אסטרטגית מאשר והוא נמצא מספיק קרוב לאזור השרון ומרכז הארץ אך בד ובד הוא מספיק רחוק בשביל לספק רמת חיים גבוהה.

 

בניסיונות החדשים ליישב את חריש, נקבע תחילה שיהיה המקום מיועד לקהל דתי וחרדי, אך בעקבות דרישה של חילוניים אשר גרו בעיר, הוחלט לפתוח מחדש את המכרזים, ולבסוף נקבע שחילונים, חרדים ודתיים לאומיים יוכלו ליהנות מהפרויקטים השונים בעיר וכן קבלנים שמייעדים את הפרויקטים השונים לכולם. יש לציין שחריש היא אחת הערים החדשות בישראל ועל כן היא נבנתה כעיר מודרנית אשר מתאימה למאה ה-21.

 

מי שמחפש מקום מגורים בו הוא יכול ליהנות מקירבה למרכז הארץ מבלי שיצטרך לחיות באזור, הרי שהוא יכול למצוא שורה של פרויקטים חדשים בחריש בהם הוא יכול להשקיע. יתרה מזו, מי שמחפש נכס בשביל שהוא יוכל למכור או להשכיר, הרי שניתן למצוא דירות להשקעה בחריש שמתאימות במיוחד בשביל זה. לא מעט ישראלים רכשו דירות בפרויקט מומלץ בחריש, וכעבור זמן בחרו להשכיר את הנכסים על מנת שיוכלו להרוויח מהם. יש לציין, שמלבד אנשים שמעוניינים לגור במקום בשביל לא להישאר בצפון, מרכז או שרון, הרי שלא מעט משפחות אשר עובדות בסביבה שכרו דירה בחריש וכן סטודנטים עברו לעיר.

 

פיתוחה של העיר הצעירה מאפשר לנו לראות פריחה של פרויקטים חדשים בחריש. מי שרוצה להתרשם יכול למצוא מגוון רחב של קטלוגים שמספרים את סיפור הבנייה שם. חשוב לציין מדובר בפרויקט גדול מאוד שנמצא כל הזמן בעבודה. על כן אנחנו תמיד יכולים לראות פרויקט בנייה מסוים ולהשתלב ו במידה ואנחנו רוצים.

 

לסיום, אם אתם מחפשים פרויקט מומלץ בחריש, זה הזמן לפנות אלינו, דונה היא חברה שמתמחה ביזמות של פרויקטים בנדל"ן, בין ריתה בחריש. אתם מוזמנים לפנות אלינו וליצור איתנו קשר עוד היום. אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמחו לעמוד איתכם בקשר ולספר לכם על הפרויקטים הרחבים שלנו.