מאמרים

מאמרים אחרונים

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו...

קרא עוד
test

test

קרא עוד
איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין

איך רוכשים דירה במודיעין מודיעין המרהיבה סקרנה זוגות צעירים ומשפחות רבות בשנים האחרונות. מודיעין הפכה לאחת מהערים עם הצמיחה המהירה...

קרא עוד

3000 דירות הוגרלו במודיעין בשכונת מורשת

עבודות הפיתוח במודיעין מתעכבות, כולם ממתינים להנחיות העירייה — ובימים האחרונים פועל מטה הדיור במרץ בעניין ■ מתוך 59 אלף דירות שהוגרלו בתוכנית מחיר למשתכן, ל–31 אלף דירות עדיין אין היתרים, והזוכים אינם יודעים באילו דירות זכו ומתי הן יימסרו להם.

אלא שעד כה, מתוך כ 3,000- יחידות דיור ששווקו בעיר, רק כמה מאות מהן זכו להיתרי בנייה. חביבות לעיכובים הן עבודות הפיתוח שעדיין לא בוצעו בשכונת מורשת החדשה, וכן הנחיות מרחביות שהעירייה מבקשת להחיל על הפרויקטים החדשים.

בשבוע שעבר התחיל מטה הדיור, בראשות זאב בילסקי, לפעול בעניין: פגישה ראשונה של בילסקי עם כעשרה נציגים של החברות שבונות באזור התקיימה בימים האחרונים: ולפי הערכות, סדרת פגישות נוספות יתקיימו בתדירות גבוהה בתקופה הקרובה , במטרה לחלץ את פקק היתרי הבנייה שנוצר בשכונת מורשת.

שלום שי, מנכ״ל חברת דונה שזכתה במכרז לבנייה של כמחצית הדירות במקום, אמר העיכוב באישור התוכנית גורם לי נזק גדול. אני מעסיק הרבה עובדים ויש לי ציוד שמוכן לשימוש איש לא משלם לי בינתיים. המדינה מסרה לי את הקרקע לפני כמה חודשים, אבל אני לא יכול להתחייב לדיירים על מועד מסירה כל עוד אין לי תוכנית עבודה מאושרת ואני מתחיל לבנות.

לקובץ PDF  – לכתבה המלאה באתר דה מרקר

 

 

 

 

צרו עמנו קשר
Skip to content