פרויקטים

דונה בנופים - פרויקט הבוטיק החדש של דונה במודיעין, מזמין אתכם לשדרג את איכות החיים וליהנות מכל העולמות בפרויקט אחד!

הפרויקט מאופיין במבני בוטיק ומשלב דירות מרווחות במיוחד עם מפרט עשיר מערכת מיזוג דירתית, סטנדרט בניה גבוה ותנאי מימון יוצאים מן הכלל, תרשו לעצמכם את הטוב ביותר, דונה בנופים, מודיעין.

לדף הפרויקט >

 

 

דונה בגילה - פרויקט האיכות של דונה בירושלים, השיווק בעיצומו!

אתם מוזמנים ליהנות מאיכות חיים יוצאת דופן, בשכונת מורדות גילה החדשה והמבוקשת. הפרויקט משלב מבנים מדורגים המשקיפים לנוף ירושלמי פסטוראלי, עם דירות מתוכננות היטב ומפרט טכני עשיר ומפנק במיוחד.

 תרשו למשפחה שלכם את הטוב ביותר, דונה בגילה, ירושלים. 

לדף הפרויקט >

 

דונה בעפולה - פרויקט האיכות החדש של דונה בעפולה, נפתח לשיווק!

הפרויקט הייחודי של דונה, יוצר שכונת מגורים חדשה באזור חדש ומתפתח עם סביבה פסטוראלית. בואו ליהנות מדירות פרימיום במבני גן-גג צמודי קרקע עם כניסה פרטית ומפרט עשיר, לצד בנייני בוטיק הנבנים בסטנדרט הגבוה ביותר.

 

 לדף הפרויקט >

פרויקט דונה באגמים באשקלון הצעירה, פותח בפניכם מגוון אפשרויות דיור במתחמי בוטיק שונים בסביבה צעירה וחדשה.דירות מתוכננות היטב ובעלות מפרט טכני עשיר במיוחד. בואו לחיות את החלום.

 

לדף הפרויקט >

 דונה בחריש- פרויקט הדירות הגדול והמוביל בעיר החדשה, מזמין אתכם ליהנות מכל העולמות: מגוון דירות בתכנון מוקפד בנייני בוטיק עם מפרט עשיר, מיקום מנצח ואיכלוס בקרוב.

 

לדף הפרויקט >

פרויקט דונה בפסגות אפק משלב בניה חדשנית ותפיסת מגורים מתקדמת בשלושה מתחמי מגורים שונים בשכונה החדשה. אתם מוזמנים לשדרג את רמת החיים שלכם וליהנות מכל היתרונות שיש לפרויקט שלנו להציע: דירות בתכנון מוקפד עם מפרט טכני עשיר, מיקום מנצח ומועדי איכלוס קרובים.

לדף הפרויקט >

פרויקט דונה עין כרם - מזמין אתכם ליהנות מסטנדרט מגורים של מגדלי יוקרה הכולל תכנון אדריכלי יוצא דופן המשלב בנייה מדורגת עם מגדלי יוקרה, מפרט משובח, עיצוב פנים חכם ותפיסת מגורים מתקדמת וכל זאת בסביבה הקסומה של שכונת עין כרם הציורית והירוקה.

לדף הפרויקט >

דונה בחריש 2 -מתחם המגורים של חברת דונה בשכונת המגף החדשה בחריש, מזמין אתכם ליהנות מכל העולמות. מגוון רחב במיוחד של טיפוסי דירות שונים עם מפרט טכני וסטנדרט גבוה במיוחד, אל תתפשרו על פחות!

 

לדף הפרויקט >

דונה בכרמי גת - מתחם הפרימיום - מתחם מגורי בוטיק צמודי קרקע עם כניסה פרטית לכל דירה, מפרט עשיר וסטנדרט בניה גבוה. אתם מוזמנים ליהנות מאיכות חיים באווירה פרטית ואינטימית,  בלב כרמי גת החדשה עם גישה נוחה לכביש 6 ולרכבת ישראל

לדף הפרויקט >