אחת השאלות שתמיד מטרידות את מי שמעוניין לרכוש דירה היא, האם לרכוש דירה חדשה מקבלן או שמא לרכוש דירה יד 2 ויותר. שאלה זו מטרידה בעיקר בהיבט הכלכלי כמובן, שכן דירה חדשה לרוב עולה יותר מדירה ישנה, וכן בהיבט הזמן, הרי ניתן לרכוש דירה יד 2 ולקבל אותה תוך שבועות ספורים ולעומת זאת, במקרה הקיצון, ניתן לרכוש דירה מקבלן ולקבל אותה רק אחרי מספר רב של חודשים. אז מה עדיף וכיצד יש לנהוג?

 

ניקח למשל דוגמא של ראש העין. עיר שנמצאת בתנופת בנייה גדולה, שכונות חדשות נבנות בה ולכן היא מקום טוב להתחיל בשאלה האם עדיף לחפש דירות מקבלן בראש העין, או עדיף ללכת על קניית דירה בראש העין, דירה יד 2 או יותר.

 

קניית דירה בראש העין יד 2 או מעבר לכך, יש את יתרון הזמן והעלויות, אך צריך לקחת בחשבון, לעיתים קרובות רכישת דירה שכזו דורשת שיפוץ מקיף, מה שאומר ששאלות הזמן והעלויות משתנות. כמו כן, ייתכן מאוד שנקנה דירה בבניין שהוא כבר לא היה מה שהיה פעם, וכן ייתכן מאוד שיש בדירה בעיות שאנחנו לא מודעים עליהן (במקרים מסוימים אנחנו לא נהיה מודעים עד שתיווצר בעיה.

 

לעומת זאת, רכישת דירה בראש העין מקבלן  או חברת בנייה, היא דבר שונה לגמרי. נכון העלויות גבוהות יותר אך מאחר ומדובר בחברה, הרי שהרבה פעמים פריסת התשלומים היא שונה והבונוס על רכישת הדירה הם רבים. נקודה נוספת בהקשר זה, אם חס וחלילה קורה משהו לחברה או לעסקה, אנחנו יכולים להיות מכוסים. זה לא קורה תמיד כשאנחנו רוכשים דירה מגורם פרטי.

 

כמו כן, רכישת דירה מקבלן בראש העין מאפשרת לנו ליהנות מאחריות שלואו חברת הבנייה, כלומר אם קורה משהו, אז יש מי שמטפל בזה. נקודה זו מתחברת לעובדה שאנחנו מקבלים מבנה חדש, נקי, שכל האלמנטים המורכבים בו הם חדשים לגמרי. מה שמלמד אותנו שאין לנו מה לחשוש וכן שהעיצוב של הבית הוא חדש, ואין צורך לגעת בו.

 

לסיום, אם אתם מחפשים דירות מקבלן בראש העין, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, חברת דונה ותוך זמן קצר תקבלו את כל המידע שאתם מחפשים. הצוות שלנו ישמח להציג בפניכם את אנשי המקצוע והפרויקטים המובילים שלנו.